Tesbihler


Göster:
Sırala:

Gri Hareli Akik Taşı Tesbih

Ürün Açıklaması. Gri Hareli Akik Tesbih Günlük Kullanıma Uygun Baba, Arkadaş, Kardeş, EşVE YAKINLARINIZAALABİLİCEGİNİZEN GÜZEL HEDİYE Doğal Akik Taşı TESBİH LER ÖZEL AĞAÇ KUTUDA GÖNDERİLİR ÇAP ÖLÇÜSÜ  8mm ..

64,50TL Vergiler Hariç: 54,66TL

Gri Renk Jade Doğal Taş Tesbih

Ürün Açıklaması. Gri Renkli Jade Taşı Tesbih Günlük Kullanıma Uygun Baba, Arkadaş, Kardeş, EşVE YAKINLARINIZAALABİLİCEGİNİZEN GÜZEL HEDİYE Gri Renkli Jade TesbihÇAP Ölçüsü: 8 mmİmame Uzunluk: 11.cmJADE TAŞIN  AÇIKLAMASI ..

44,50TL Vergiler Hariç: 37,71TL

Kahverengi Hareli Akik Taşı Tesbih

Ürün Açıklaması. Kahverengi Akik Günlük Kullanıma Uygun Baba, Arkadaş, Kardeş, EşVE YAKINLARINIZAALABİLİCEGİNİZEN GÜZEL HEDİYE Doğal Akik Taşı ÇAP ÖLÇÜSÜ  8mm İMAME UZUNLUK :11CM Dünyada en çok bulunan ve eski çağla..

64,50TL Vergiler Hariç: 54,66TL

Kahverengi Renkli Jade Doğal Taş Tesbih

Ürün Açıklaması. Kahverengi Renkli Jade Taşı Tesbih Günlük Kullanıma Uygun Baba, Arkadaş, Kardeş, EşVE YAKINLARINIZAALABİLİCEGİNİZEN GÜZEL HEDİYE Siyah Fujya Renkli Jade TesbihÇAP Ölçüsü: 8 mmİmame Uzunluk: 11.cmJADE TAŞIN  AÇIKLA..

44,50TL Vergiler Hariç: 37,71TL

Koyu Gri Renk Jade Doğal Taş Tesbih

Ürün Açıklaması.  Koyu Gri Jade Taşı Tesbih Günlük Kullanıma Uygun Baba, Arkadaş, Kardeş, EşVE YAKINLARINIZAALABİLİCEGİNİZEN GÜZEL HEDİYE Koyu Gri Jade TesbihÇAP Ölçüsü: 8 mmİmame Uzunluk: 11.cmJADE TAŞIN  AÇIKLAMASI&nbs..

44,50TL Vergiler Hariç: 37,71TL

Koyu Kırmızı Hareli Akik Taşı Tesbih

Ürün Açıklaması.Koyu kırmızı Akik Tesbih Günlük Kullanıma Uygun Baba, Arkadaş, Kardeş, EşVE YAKINLARINIZAALABİLİCEGİNİZEN GÜZEL HEDİYE Doğal Akik Taşı ÇAP ÖLÇÜSÜ  8mm İMAME UZUNLUK :11CM Dünyada en çok bulunan ve es..

64,50TL Vergiler Hariç: 54,66TL

Koyu Kırmızı Jade Doğal Taş Tesbih

Ürün Açıklaması.  Koyu kırmızı Jade Taşı Tesbih Günlük Kullanıma Uygun Baba, Arkadaş, Kardeş, EşVE YAKINLARINIZAALABİLİCEGİNİZEN GÜZEL HEDİYE Koyu kırmızı Jade TesbihÇAP Ölçüsü: 8 mmİmame Uzunluk: 11.cmJADE TAŞIN  AÇIKLA..

44,50TL Vergiler Hariç: 37,71TL

Krem İşleme 34 cm Deve Kemiği

Krem İşleme 34 cm Deve KemiğiÖlçü : 10 mmÖlçü : 34 cmGünlük Kullanıma Uygundur.DEVE KEMİĞİ NEDİR?Ömrünü tamamlamış develerin kemiklerinden yapılan kemik tesbihlerin çekimi hoştur ve kullandıkça sararan bir özelliğe sahiptir. Tesbih yapımı için de önc..

93,22TL Vergiler Hariç: 79,00TL

Lacivert Renk Jade Doğal Taş Tesbih

 AçıklamasıVideo TanıtımYorumlarÜrün Açıklaması.  Lacivert Jade Taşı Tesbih Günlük Kullanıma Uygun Baba, Arkadaş, Kardeş, EşVE YAKINLARINIZAALABİLİCEGİNİZEN GÜZEL HEDİYE Lacivert Jade TesbihÇAP Ölçüsü: 8 mmİmame Uzunluk:..

44,50TL Vergiler Hariç: 37,71TL

Sarı Hareli Akik Taşı Tesbih

Ürün Açıklaması. Sarı Akik Tesbih Günlük Kullanıma Uygun Baba, Arkadaş, Kardeş, EşVE YAKINLARINIZAALABİLİCEGİNİZEN GÜZEL HEDİYE Doğal Akik Taşı ÇAP ÖLÇÜSÜ  8mm İMAME UZUNLUK :11CM Dünyada en çok bulunan ve eski..

64,50TL Vergiler Hariç: 54,66TL

Sarı Siyah Renkli Jade Doğal Taş Tesbih

Ürün Açıklaması.  Sari siyah Jade Taşı Tesbih Günlük Kullanıma Uygun Baba, Arkadaş, Kardeş, EşVE YAKINLARINIZAALABİLİCEGİNİZEN GÜZEL HEDİYE Sari siyah Jade TesbihÇAP Ölçüsü: 8 mmİmame Uzunluk: 11.cmJADE TAŞIN  AÇIKLAMASI..

44,50TL Vergiler Hariç: 37,71TL

Siyah İşlemeli 34 cm Kuka Tesbih

Siyah İşlemeli Kuka TesbihÖlçü : 10 mmÖlçü : 34 cmGünlük Kullanıma Uygundur.KUKA NEDİR?Kuka, tropikal bir ağacın meyvesidir. Hindistan cevizine benzeyen bu meyve, sert bir yapıya sahiptir. Osmanlı döneminde genellikle sağlık sektöründe kullanılırdı. ..

109,74TL Vergiler Hariç: 93,00TL

Turkuaz Yeşil Renk Jade Doğal Taş Tesbih

Ürün Açıklaması. Turkuaz Yeşil Jade Taşı Tesbih Günlük Kullanıma Uygun Baba, Arkadaş, Kardeş, EşVE YAKINLARINIZAALABİLİCEGİNİZEN GÜZEL HEDİYE Turkuaz Yeşil Jade TesbihÇAP Ölçüsü: 8 mmİmame Uzunluk: 11.cmJADE TAŞIN  AÇIKLAMASI ..

44,50TL Vergiler Hariç: 37,71TL

Yeşil Hareli Akik Taşı Tesbih

Ürün Açıklaması. Yeşil Akik Tesbih Günlük Kullanıma Uygun Baba, Arkadaş, Kardeş, EşVE YAKINLARINIZAALABİLİCEGİNİZEN GÜZEL HEDİYE Doğal Akik Taşı ÇAP ÖLÇÜSÜ  8mm İMAME UZUNLUK :11CM Dünyada en çok bulunan ve eski çağ..

64,50TL Vergiler Hariç: 54,66TL